Prienų klubas keičia ir logotipą, ir pavadinimą

„Labas GAS“ naujasis logotipas

Lietuvos krepšinio lygoje ne sykį praeityje savo pavadinimus keitęs Prienų krepšinio klubas naująjį sezoną vėl pasitiks ir su nauju generaliniu rėmėju, ir su nauju treneriu, ir netgi nauju logotipu. 2020/2021 metų LKL sezone ši krepšinio ekipa žais „Labas GAS“ pavadinimu.

To priežastis – naujas pagrindinis klubo rėmėjas, uždaroje akcinė bendrovė tuo pačiu pavadinimu. Ši bendrovė savo veiklą Lietuvoje vysto jau daugiau nei 20 metų, projektuodama dujų tiekimo, lauko ir vidaus inžinerijos bei statybos darbus.

„Šis tarpsezonis klubui nebuvo lengvas, todėl džiaugiamės, jog pavyko susitarti ir UAB „Labas GAS“ tapo labai svarbia komandos dalimi, – bendraudamas su žiniaskaida pasidžiaugė Adomas Kubilius, Prienų krepšinio klubo direktorius. – Komandos vizija nesikeis – mes ir toliau išliksime viena jauniausių lygos komandų bei skirsime dar didesnį dėmesį jaunų žaidėjų ugdymui.“

Pasikeitė ir klubo logotipas. Jame – mėlynos ir purpurinės spalvų akcentai, o logotipo centre – aštrus ieties antgalis. Kaip teigia heraldikos specialistai, mėlyna spalva simbolizuoja garbę ir stabilumą, purpurinė – drąsą, jėgą, ryžtą, o ietis – aštrumą ir greitį.

Tokios sąvybės turėtų tapti suvalkiečių klubo veidu artėjančiame sezone, kadangi tai bus vėl viena jauniausių ir į talentų ugdymą labiausiai orientuotų lygos komandų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts