Prieš ir po „Celtics“ rungtynių su „Warriors“ – itin jautri istorija

Bostono „Celtics“ ekipa 92:88 nugalėjo Oklendo „Warriors“ krepšininkus, tačiau šios pergalės galėjo ir nebūti.

Rungtynėse galėjo neapsirodyti Jaylenas Brownas, kuris pelnė 22 taškus, pridėjo 7 atkovotus kamuolius, blokavo du metimus ir perėmė du kamuolius. Puolėjas nežinojo ar ras stiprybės savyje išbėgti į aikštę, kadangi dieną prieš tai, mirė jo geriausias vaikystės draugas Trevinas Steede‘as.

J. Brownas buvo sukrėstas ir stipriai abejojo savo galimybės. Tačiau po „Celtics“ trenerio Brado Stevenso ir Trevino mamos skambučių, J. Brownas nutarė žaisti.

Po pat rungtynių, kai „Celtics“ iškovojo įspūdingą pergalę, komandos žvaigždė Kyrie Irvingas įteikė rungtynių kamuolį J. Brownui ir pasakė: „Jis skirtas Trevinui.“

Pats J. Brownas po rungtynių teigė: „Mano geriausias draugas mirė praėjusią naktį. Buvo sunku tai priimti. Visi buvo šoke. Bet žinojau atvykdamas šiandien, kad jis būtų norėjęs, jog aš žaisčiau. Buvo sunku sudėlioti savo mintis, bet po pokalbio su jo mama ir šeima, jie mane įkvėpė žaisti.

Nebuvau pasiruošęs bėgti į aikštę, nenorėjau palikti savo kambario. Bet jie mane įkvėpė. Aš čia atvykau ir žaidžiau dėl jo sielos“, – kalbėjo J. Brownas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts