Prieš kovą su „Žalgiriu“ išsiskyrė „Crvena Zvezda“ ir O’Bryanto keliai

Puikų sezoną rungtyniavęs ir Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipos lyderiu tapęs Johnny O’Bryantas palieka komandą ir keliasi rungtyniauti į Turkiją, kur gins Ankaros „Turk Telekom“ klubo garbę.

Pranešama, kad 27-erių metų amerikietis klubą paliko po to, kai susipyko su vyriausiuoju ekipos treneriu Dejanu Radonjičiumi. Sausio 26-ąją dieną krepšininkas su strategu įsivėlė į konfliktą, o pastarasis viduryje mačo išvarė krepšininką į rūbinę. Po šio incidento klubas pradėjo vidinį tyrimą ir suspendavo krepšininką, kol bus atliktas tyrimas. Vėliau pats krepšininkas pasiprašė, kad būtų nutraukta jo sutartis su klubu.

O’Bryantas prie Serbijos klubo prisijungė praėjusį rudenį, kai dėl šeimyninių priežasčių paliko VTB Vieningoje lygoje rungtyniaujančią lietuviškąją „Lokomotiv“ ekipą. Puolėjas Belgrado ekipoje iš karto tapo komandos lyderiu ir Eurolygoje per rungtynes vidutiniškai rinko po 11,3 taško, atkovojo po 5,2 kamuolio.

Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa vasario 22-ąją dieną Kaune stos į kovą prieš „Žalgirio“ krepšininkus.

Eurolygos 24-ojo turo rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipų turėjo vykti vasario 4 dieną, tačiau dėl koronaviruso protrūkio svečių komandoje susitikimas buvo nukeltas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts