Prieš NBA naujokų biržą R.Jokubaitis sulaukė daug žadančios prognozės

R.Jokubaitis sulaukė daug žadančios prognozės

NBA naujokų biržą pasitinkantis Rokas Jokubaitis sulaukė malonios ir daug žadančios prognozės. Autoritetingo sporto portalo „The Atletic“ apžvalgininkas Samas Vecenie pateikė šiuo metu talentingiausių jaunuolių reitingą, kuriame lietuviui pranašavo šaukimą net pirmame rate.

Garsus apžvalgininkas detaliai aptarė jaunojo Lietuvos talento žaidimą ir pranašavo 29-ą NBA naujokų biržos šaukimą. Vertėtų paminėti, kad šis šaukimas priklauso šių metų NBA vicečempionams – Fynikso „Suns“ ekipai, kurioje rungtyniauja legendinis Chrisas Paulas.

„Tokie žaidėjai kaip Jokubaitis gerai jaučia krepšinį ir disponuoja aukšto lygio įgūdžių arsenalu. Tokie krepšininkai sėkmingai valdo kamuolį ir geba pasinaudoti kiekviena varžovų gynybos klaida. Be to, jie pasižymi gebėjimu atakuoti po pagavimo, o tai leidžia įsitraukti į žaidimą tiek būnat su kamuoliu, tiek būnant be jo.

Matau Jokubaitį pirmojo rato pabaigoje, kadangi daugelis NBA komandų dairosi jaunuolių, kurie sėkmingai valdo ir skirsto kamuolį bei atakuoja krepšį. Manęs nė kiek nestebina, kad geriausios komandos už NBA ribų, tokios kaip „Barcelona“ ar Maskvos CSKA, medžioja jį. Jeigu Jokubaitis sugebės pasitempti gynyboje, krepšininkas turi realias galimybes susižerti pinigų NBA lygoje,“ – savo pranešime sakė S.Vecenie.

Tiesa, ESPN žurnalisto Jonathano Givony NBA naujokų biržos dalyvių reitinge Rokas Jokubaitis aukščiausiai buvo 40-oje vietoje. Taip pat primename, kad NBA naujokų birža Brukline vyks artėjantį ketvirtadienį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts