Puikią rungtynių pabaigą sužaidęs „Žalgiris“ išvykoje palaužė „Maccabi“

Kauno „Žalgiris“ (12-15) panaikino 13 taškų deficitą ir tęsia paskutinės minutės atkrintamųjų traukinio persekiojimą. Laikinosios sostinės klubas išvykoje 85:83 (19:23, 17:22, 21:14, 28:24) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (12-15) komandą.

Žalgiriečiai puikiai pradėjo susitikimą, tačiau pirmojo kėlinio viduryje įstrigo puolime ir leido varžovams pabėgti iki keturių taškų.

Antrajame kėlinyje vyravo panaši tandecija, kuri leido "Maccabi" komandai į pertrauką nužygiuoti turint devynių taškų pranašumą.

Po pertraukos "Žalgiris" buvo visiškai kitoks. Iš pradžių dar laikėsi turėtas deficitas, tačiau vėliau svečiai surengė kelis galingus spurtus ir sugebėjo perversti rezultatą savo naudai.

Ketvirtajame kėlinyje "Maccabi" vėl buvo įgijęs devynių taškų pranašumą, tačiau keli sėkmingi Brandano Davieso epizodai puolime bei aukštas presingas leido žalgiriečiams ištirpdyti varžovų pranašumą ir įsiveržti į priekį.

Du atsakingus baudos metimus mačo pabaigoje pataikė Thomasas Walkupas, po kurių "Maccabi" praktiškai ir nebeturėjo šansų atsitiesti.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose sužaidė abu gynėjai – Westermannas sumetė 16 taškų, o Walkupas surinko 14.

„Maccabi“: Tarikas Blackas (7/7 dvitaškių, 4 atk. kam.) ir Scottie Wilbekinas (3/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių) po 18, Yovelis Zoosmanas 10 (4 atk. kam.), Johnny O’Bryantas (5 klaidos) ir Angelo Caloiaro (8 atk. kam.) po 9.

„Žalgiris“: Leo Westermannas 16 (5 rez. perd.), Thomasas Walkupas 14 (4/4 dvitaškių), Marius Grigonis ir Brandonas Daviesas (6 atk. kam.) po 12, Aaronas White’as 11, Artūras Milaknis 8 (2/7 tritaškių).