Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ įrodė pranašumą prieš „Šiaulius“

LKL.lt

Kauno „Žalgirio“ (23-3) krepšininkai vangiai pradėjo rungtynes, tačiau paėmė iniciatyvą į savo rankas trečiajame kėlinyje bei pasiekė nelengvą pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nerezultatyviame mače namuose 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13) įveikė „Šiaulių“ (10-16) pasipriešinimą.

Į pergalę šalies čempionus vedė 14 taškų pelnęs Paulius Jankūnas, kuriam tai buvo jubiliejinės 400-osios rungtynės „Betsafe–LKL“ čempionate.

Kapitonui sėkmingai talkino Aaronas White’as, įmetęs 13 taškų. Vasilije Micičius pridėjo 11 taškų.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai atsiliko nuo varžovų net 5:15, o po šalto dušo pavyko atsigauti tik antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo persvertas 25:23.

Lygi kova vyko iki ilgosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje „Žalgiriui“ pavyko perlaužti susitikimo eigą spurtuojant 14:0 bei įgyjant dviženklę persvarą 56:39.

Vėliau šeimininkų pranašumas išaugo dar labiau. Ketvirtojo kėlinio viduryje Kauno klubas pirmavo jau 67:47, o per likusį laiką tik kiek apkarpyti skirtumą galėję „Šiauliai“ turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.