Puikiai žaidęs D. Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę prieš „Bulls“

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio ekipa, o mūsiškis vėl sužaidė puikų mačą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ svečiuose rezultatu 108:102 (29:25, 33:21, 27:26, 19:30) įveikė Čikagos „Bulls“ (21/42) komandą.

Susitikimas buvo vienas iš kovingesnių, o abi ekipos nenorėjo nusileisti. Visgi, per pirmus du ketvirčius savo pranašumą stengėsi įrodyti „Pacers“, kuriems pavyko susikūrti dviženklį pranašumą. Tiesa, antroje rungtynių žaidimas pasikeitė ir lemiamame kėlinyje namų komanda stipriai sušvelnino atsilikimą, tačiau dėl pergalės pakovoti nepajėgė.

D.Sabonis per 36 minutes pelnė 24 taškus (9/13 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/6 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, kartą prasižengė ir suklydo 7 sykius.

Mūsiškiui talkino V.Oladipo su16 taškų, dar 15 pridėjo M. Turneris.

Pralaimėtojų gretose C. White‘as surinko 26 taškus, S. Harrisonas 25.