Puikus J. Valančiūno žaidimas ir dvigubas dublis padėjo nugalėti „Heat“ ekipą

Lyderio vaidmens ėmęsis Jonas Valančiūnas padėjo iškovoti pergalę Memfio „Grizzlies“ (10-17) komandai, kuri nugalėjo Majamio „Heat“ (19-8) krepšininkus rezultatu 118:111 (36:32, 37:26, 22:28, 23:25) ir nustebino daugelį NBA žiūrovų.

Susitikimas nebuvo lengvas, o abi komandos demonstravo tiek gerą puolimą, tiek gynybą. Pirmasis kėlinys buvo apylygus, bet jame geriau pasirodė „Grizzlies“, o prieš ilgąją pertrauką mūsiškio ekipa sugebėjo dar labiau atitrūkti nuo varžovų. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Heat“ žaidėjai sušvelnino atsilikimą, o vienu metu net pirmavo, tačiau užsikabinti nepavyko ir pergalę šventė lietuvis.

J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 21 tašką (1/1 tritaškis), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą.