R.Giedraitis pateko į geriausių Eurolygos žaidėjų 40-tuką

Geriausių Eurolygos žaidėjų šimtuke Rokas Giedraitis užėmė 38-ą vietą

Naujasis Eurolygos sezonas startuos jau kitą savaitę, o naujienų portalas „Eurohoops“ ir toliau pristatinėja geriausių lygos krepšininkų šimtuką. Šį kartą jūsų teismui buvo išrikiuotos 40-31 vietos, o tarp jų figūruoja ir lietuvis Rokas Giedraitis.

Šiuo metu Vitorijos „Baskonia“ ekipos garbę ginantis ir bene geriausius savo karjeros sezonus žaidžiantis krepšininkas buvo įrašytas 38-toje pozicijoje. Vertėtų paminėti, kad vienas didžiausių sporto portalų „Eurohoops“ lietuvį apibūdina kaip vieną svarbiausių „Baskonia“ žaidėjų.

Portalo analitikai ypač pabrėžia tai, kad Rokas Giedraitis paskutiniuose 12 praėjusio Eurolygos reguliariojo sezono rungtynių pelnydavo dviženklį taškų skaičių ir per šią galingą karjeros atkarpą savo asmeninį įmetamų taškų vidurkį kilstelėjo iki 15,8 per vienerias rungtynes.

Krepšinio specialistai taip pat mano, kad puolėjas vis dar turi daug neišnaudoto ir pilnai neišdirbto potencialo, kuris lietuvį galėtų paversti nesustabdoma puolimo mašina, o sekanti pastarojo karjeros stotelė turėtų būti – NBA.

Krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis R.Giedraitis praeitų metų Eurolygos sezone vidutiniškai pelnydavo po 12,7 taško ir atkovodavo po 3 atšokusius kamuolius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts