R. Giedraitis su Berlyno „ALBA“ TOP16 etapą pradėjo pergale (VIDEO)

Lietuvis atstovaujantis Vokietijos krepšinio klubą iškovojo pergalę Europos taurės TOP16 etape jau pirmame susitikime. Rokas Giedraitis su atstovaujama Berlyno "ALBA" namuose įveikė svečius iš Prancūzijos, Monako "Roca" rezultatu 83:74 (18:15, 26:23, 21:15, 18:21).

Susitikimas prasidėjo banguotai, tačiau namai sugebėjo stabilizuotis ir laimėti pirmą kėlinį, o antrame dar labiau padidinti pranašumą. Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir Berlyno krepšininkai dar labiau padidino atotrūkį. Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai šiek tiek sušvelnino atsilikimą.

R. Giedraitis šiame susitikime žaidė 25 minutes ir pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), jis taip pat atkvojo vieną kamuolį ir tiek pat atliko rezultatyvių perdavimų, prasižengė du kartus ir suklydo kartą.

Rezultatyviausias komandoje buvo L. Sikma su 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose E. Kikanovičius pelnė 26 taškus, P. Lacombe pridėjo 20.