R. Giedraitis vėl kankino varžovus tritaškiais, o Berlyno ALBA iškovojo pergalę (VIDEO)

Vokietijoje rungtyniaujantis lietuvis ir vėl pademonstravo savo taiklumą, kurio dėka padėjo komandai iškovoti dar vieną pergalę nacionalinėje lygoje. Rokas Giedraitis su Berlyno Alba (13-4) svečiuose nugalėjo "Telekom Baskets Bonn" (8-10) rezultatu 93-81 (30:18, 21:23, 14:19, 28:21).

Jau pirmame kėlinyje svečiai žaidė rezultatyviai ir susikūrė dviženklį pranašumą. Tiesa sekančius du kėlinius namai švelnino rezultatą po truputį, tačiau paskutinis ketvirtis vėl sekėsi geriau mūsiškio komandai.

R. Giedraitis per 23 minutes pelnė 11 taškų (0/2 dvitaškiai, 3/5 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo L. Sikma su 23 taškais, M. Hermannssonas pridėjo 16.

Pralaimėtojų gretose J. Mayo surengė fantastišką pasirodymą ir pelnė 29 taškus, M. Breunigas pridėjo 10.