R.Javtokas taps naujuoju LKF prezidentu?

R.Javtokas tarp realiausių variantų tapti naujuoju LKF prezidentu

Likus vos keliems mėnesiams iki naujojo LKF prezidento rinkimų prasidėjo dėlionės, o jų smaigalyje atsidūrė netikėtai tvirčiausią komandą surinkęs – Robertas Javtokas.

Buvęs ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas pagrindiniu kandidatu tapo ne be priežasties. R. Javtokas jau ketvirtus metus iš eilės dirba „Žalgirio“ organizacijoje bei turi net du magistro diplomus. Buvęs krepšininkas Vusterio universitete, kuris yra gerai žinomas Jungtinėje Karalystėje baigė krepšinio trenerio specialybės magistrantūrą, o savo jaunystės laikais Šiaulių universitete tapo sporto vadybos magistru.

„Kai baigiau savo profesionalaus krepšininko karjerą, svarsčiau, kuo užsiimti ir kur ieškotis darbo. Kai sulaukiau „Žalgirio“ vadovo Pauliaus Motiejūno pasiūlymo, iškart sutikau. Pirmiausia turėjau susidurti su tomis krepšinio problemomis, kurias reikia nuolat spręsti. Per tuos beveik ketverius metus suvokiau, kaip veikia tokios organizacijos, ir pradėjau mąstyti, kad ir LKF galima sukurti gerą sistemą. Paulius mane palaikė, tad mintis vis nepaliko, kol galiausiai priėmiau sprendimą.“ – Lietuvos ryto žurnalistams sakė buvęs krepšininkas.

Panašu, kad Roberto Javtoko kandidatūra labai rimtai vertina ir ilgametis rinktinės treneris Jonas Kazlauskas. Vienas žymiausių Lietuvos krepšinio specialistų aukščiau ilgai tvirtino, kad Lietuvos krepšinio federacijos prezidento postas jo nedomina, bet jo buvusiam auklėtiniui pranešus apie kandidatūrą pastarasis nusprendė prisijungti prie jo komandos.

Jeigu atsitiktų taip, kad 41-erių metų R.Javtokas tikrai perimtu LKF prezidento postą iš Arvydo Sabonio tuomet jo komandą papildytu dar kelios labai gerai žinomos pavardės. Sėkmės atveju viceprezidento postus užimtu J.Kazlauskas, Lietuvos žurnalistikos vilkas Edmundas Jakilaitis ir SEB banko valdybos narys Aivaras Čičelis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts