R. Pitino po „Žalgirio“ rungtynių: „Tokios atmosferos daug kur nepamatysi“ (VIDEO)

Atėnų "Panathinaikos" komandai rungtynės Kaune nepasisekė, tačiau net ir po pralaimėjimo ekipos treneris Rickas Pitino nepagailėjo gerų žodžių Kauno "Žalgirio" organizacijai bei žurnalistams.

"Panathinaikos" startas žadėjo nemalonumus kauniečiams, tačiau Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antroje pusėje susitvarkė su varžovų atakomis ir galiausiai rungtynes laimėjo įtikinamu pranašumu.

R. Pitino savo konferenciją pradėjo nuo pagyrų: "Puiki atmosfera, puiki arena, nuostabios emocijos, man tai paliko didelį įspūdį.

Puiki vieta, nuostabūs žmonės, man tikrai paliko įspūdį tai, ką jūs čia turite. Puiki arena. Nesu matęs daug tokių dalykų. Tikrai super atmosfera. Esu labai sužavėtas."

Sulaukęs klausimo iš žurnalisto apie tai, kodėl antroje mačo pusėje metė tiek mažai iš baudos aikštelės ir vietoj to išmetė daug metimų iš tritaškio zonos, Pitino beliko tik sutikti su klausimo autoriumi ir pagirti jį už puikią pastabą.

"Jūs tai pastebėjote, o mano komanda – ne. Bravo jums. Kai nueisite į į rūbinę, pasakykite tą komandai", – pridūrė strategas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts