R. Seibutis ketina imtis trenerio karjeros

Renaldas Seibutis

Praėjusią vasarą sportbačius ant vinies pakabinęs buvęs ilgamatis Lietuvos rinktinės ir pajėgiausių šalies krepšinio klubų gynėjas Renaldas Seibutis nusprendė imtis studijų Lietuvos sporto universitete (LSU). Čia palangiškis pradėjo Treniravimo sistemų studijų programą.

„Atidavus tiek metų krepšiniui būtų nelogiška ir neprotinga ieškoti kažko kito. Ši sporto šaka yra svarbi mano gyvenimo dalis“, – kalbėjo dabar jau buvęs krepšininkas.

Apie trenerio karjerą ateityje mąstantis šaltakraujiškumu aikštėje išsiskirdavęs gynėjas mano, kad be gerų teorinių žinių, kurias gali įgyti studijuodamas, sėkmingu treneriu tapti sudėtinga. Nors per Lietuvoje ir užsienyje praleistus metus patrties įgyta pakankamai.

„Ilgametė patirtis krepšinyje suteikia praktikos ir gebėjimo įsisavinti informaciją bei ją perteikti kitiems. Po metų ar dvejų žinosiu daugiau svarbių teorinių dalykų, kurie padės įgytą patirtį dar lengviau perteikti kitiems“, – savo studijų pasirinkimo motyvus dėstė dukart Europos vicečempionas.

Šiuo metu dar ir Palangos „kuršių“ klubo direktoriaus pareigas užimantis R. Seibutis mano, kad Lietuvos krepšinio ateitis ir toliau bus šviesi, bet kartu pripažįsta, jog reikia tobulinti vaikų ugdymo sistemą bei daugiau dėmesio skirti individualių krepšininkų sąvybių ugdymui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts