„Raptors“ be J. Valančiūno ir toliau pralaimi, „Mavericks“ neišgelbėjo fantastiškas L. Dončičiaus pasirodymas (VIDEO)

Už Atlanto vandenyno esantis lietuvis ir toliau negali padėti savo komandai dėl rankos traumos, o be jo ekipa pralaimėjo jau antrą kartą iš eilės. Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (23/9) ekipa turėjo pripažinti namų komandos Denverio "Nuggets" (20/9) pranašumą rezultatu 95-86 (23:23, 16:24, 29:25, 27:14).

Abi ekipos lyderio vaidmeniu dalinosi net 14 kartų, tačiau puikius šansus iškovoti pergalę turėjo būtent svečių ekipa. Pirmas kėlinys baigėsi lygiu rezultatu, tačiau prieš ilgąją pertrauką Toronto krepšininkai turėjo beveik dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos namai sumažino deficitą, o ketvirtame kėlinyje svečiai tiesiog neberado gero žaidimo ir palūžo.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Nikola Jokičius su 26 taškais, dar 19 pridėjo Jamalas Murray'jus.

Pralaimėtojų komandoje Kawhi Leonardas pelnė 29 taškus, o 15 Delonas Wrightas.

Kitose rungtynėse Dalaso "Mavericks" (15/13) namuose turėjo pripažinti Sakramento "Kings" (16/13) pranašumą, nors rungtynėse spindėjo jaunasis slovėnijos talentas. Galutinis rungtynių rezultatas 113:120 (31:34, 27:27, 25:32 30:27) svečių naudai.

Luka Dončičius per 36 minutes surinko 28 taškus (8/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9/14 baudos metimai) ir buvo visiškas komandos lydėris. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 5 kartus ir 3 prasižengė.

Į aikštę jau antrą kartą grįžo Dirkas Nowitzkis, kuris per 9 minutes pelnė 3 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir kartą suklydo.

Nugalėtojų gretose po 28 taškus surinko Buddy Hieldas ir De'Aaron Foxas.