„Raptors“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės, „Pacers“ pratęsė „Nets“ pralaimėjimų seriją (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa „Visų žvaigždžių“ savaitgalį pasitinka itin geros nuotaikos. Kanados ekipa užtikrintai 122:98 nugalėjo Čikagos „Bulls“ ekipą ir iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

Tai buvo paskutinės „Raptors“ rungtynės prieš prasidedantį „Visų žvaigždžių“ savaitgalį. Toronto komanda užtikrintai žengia pirmoje Rytų konferencijos vietoje, nes antroje vietoje esanti Bostono „Celtics“ ekipa turi trimis pralaimėjimais daugiau.

Prie ketvirtosios pergalės prieš „Bulls“ šį sezoną Jonas Valančiūnas prisidėjo per 23 minutes pelnydamas 14 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit.), atkovodamas 9 kamuolius, uteniškis taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus ir po dukart suklydo bei prasižengė.

J. Valančiūnas 10 taškų pelnė jau per pirmąjį kėlinį ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

„Bulls“ ekipoje rezultatyviausias buvo Bobby Portisas pelnęs 18 taškų, Lauri Markkanenas pridėjo 14, Zachas LaVine‘as 11, o Robinas Lopezas 10.

„Raptors“ ekipoje Kyle‘as Lowry (10 rez. perd.) ir Sesrge‘as Ibaka pelnė po 20 taškų, Pascalis Siakams pridėjo 17, J. Valančiūnas 14, Fredas VanVleetas 11.

Tuo metu Indianos „Pacers“ turėjo kiek daugiau pavargti dėl pergalės, tačiau vis tiek 108:103 palaužė Bruklino „Nets“ komandą.

„Pacers“ iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės ir privertė „Nets“ suklupti net septintą kartą iš eilės.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse žaidė 23 minutes, pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Victoras Oladipo šiose rungtynėse pagerino „Pacers“ komandos rekordą. Gynėjas jau 41-ose rungtynėse paeiliui perėmė bent po vieną kamuolį. Šiame susitikime jam pavyko perimti 3 kamuolius.

Likus dar 4 minutėms po Alleno Crabbe‘o metimo „Nets“ dar pirmavo 95:93, tačiau tada „Pacers“ spurtavo 6:0 ir persvėrė rezultatą. „Nets“ dar sumažino atsilikimą iki 2, tačiau tada „Pacers“ spurtavo 5:0 ir išsprendė visus klausimus.

„Visų žvaigždžių“ savaitgalį „Pacers“ pasitinka būnant 6-oje Rytų konferencijos vietoje.

„Nets“ komandoje rezultatyviausias buvo A. Crabbe‘as pelnęs 24 taškus (5/11 trit.), DeMarre‘as Carrollas pridėjo 21 (10 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 18, Jarrettas Allenas 10.

„Pacers“ ekipoje V. Oladipo pelnė 25 taškus, Cory Josephas 15 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Alas Jeffersonas ir Thaddeusas Youngas po 13.