„Rockets“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo, tačiau prarado C. Paulą

Hjustono „Rockets“ ekipa įrodinėja, kad reguliariojo sezono nugalėtojos vardas nebuvo atsitiktinumas. Teksaso ekipa namuose 98:94 palaužė „Golden Sate Warriors“ ir Vakarų konferencijos finale jau pirmauja 3-2.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Oklande. „Rockets“ turi šansą į finalą pateti po 23-ejų metų pertraukos. „Warriors“ ekipai gresia finalo praleidimas pirmą kartą nuo 2014-ųjų.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei po Draymondo Greeno tritaškio komandas skyrė tik taškas – 94:95.

Kitoje aikštės pusėje Chrisui Paului ir Jamesui Hardenui nepavyko dukart pelnyti taškų, tačiau tuo nepasinaudojo ir „Warriors“, kuri taip rezultato ir nepersvėrė.

Likus 10 sekundžių Trevoras Ariza pataikė tik vieną baudą ir paliko viską „Warriors“ rankose, tačiau Draymondas Greenas suklydo. Ericas Greenas po to realizavo abi baudas ir pergalę iškovojo „Rockets“.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje „Rockets“ ekipa prarado C. Paulą. Nėra aišku, ar įžaidėjas galės žaisti šeštose serijos rungtynėse.

„Warriors“ ekipa yra priversta verstis be Andre Iguodalos, kuris taip pat gali praleisti dar ir kitą susitikimą.

„Rockets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Ericas Gordonas su 24 taškais, C. Paulas pridėjo 20, J. Hardenas 19, C. Capela 12 (14 atk. kam.).

„Warriors“ ekipoje Kevinas Durants pelnė 29 taškus, Klay Thompsonas 23, Stephenas Curry 22, Draymondas Greenas 12 (15 atk. kam.).