„Rockets“ tarė paskutinį žodį: James Hardenas keliasi į Brooklyną

J.Hardenas keliauja į Bruklyną

Nacionalinę krepšinio asociaciją sudrebino neįtikėtini mainai, kurių smaigalyje – Jameso Hardeno persikėlimas į Bruklyno „Nets“ ekipą.

J.Hardenas dar prieš prasidedant naujajam sezonui „Rockets“ savininkui Tilmanui Fertittai pasakė, kad netiki klubo ateitimi ir nori būti išmainytas į komandą, kurios siekiai laimėti titulą būtų realesni. Panašu jog super žvaigždės žodžiai buvo išgirsti ir norai tapo realybe.

Už visus nustebinusį spredimą Hjustono „Rockets“ ekipa gaus net tris (2022, 2024 ir 2026 metų) pirmojo rato naujokų biržos šaukimus ir neapsaugotą 2022 metų pirmojo rato naujokų biržos šaukimą iš Milvokio „Bucks“.

Dabar jau buvęs „Rockets“ ekipos lyderis Brukline prisijungs prie dar dviejų NBA žvaigždžių – Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo. Hardeno ir Duranto keliai jau buvo susidūrę praeityje kuomet abu krepšininkai gynė Oklahomos „Thunder“ klubo garbę.

„Myliu šį miestą. Tiesiogine žodžio prasme padariau viską, ką galiu. Dabartinė situacija yra beprotiška. Nemanau, kad ji gali būti pataisoma“, – sakė, komandą paliekantis krepšininkas.

J.Hardenas Teksaso valstijos komandai atstovavo nuo 2012 metų, tačiau su ja NBA čempionu taip ir netapo. 31-nerių krepšininkas 2018 metais pelnė naudingiausio lygos žaidėjo titulą, o šių metų sezone vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 36 minutes, rinkdavo po 24.8 taško, atkovodavo 5,1 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 10,1 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts