Roko Giedraičio šansai debiutuoti NBA sparčiai blėsta

Giedraitis veikiausiai liks Vitorijoje

Nors prieš kurį laiką pasirodė informacija, jog Vitorijos „Baskonia“ atakuojantis gynėjas ir lengvasis krašto puolėjas Rokas Giedraitis gali užsivilkti kažkurio NBA klubo marškinėlius, panašu, kad šios Roko ir Lietuvos krepšinio mylėtojų viltys neišsipildys.

Kai kurie ispanų naujienų portalai skelbia, jog lietuvis nesulaukia garantuoto NBA kontrakto, o Vasaros lyga niekada nebuvo R. Giedraičio prioritetinė opcija stengiantis praverti stipriausios pasaulio krepšinio lygos duris. Jei situacija greitu metu nesikeis, o kolkas nėra pagrindo manyti, jog ji keistis galėtų, 28 metų tauragiškis turėtų toliau likti baskų klubo gretose. Jo kontraktas su „Baskonia“ galioja iki 2023 metų vasaros.

Giedraitis praėjusį sezoną Eurolygoje per 28 minutes fiksavo 12,7 taško ir 3 atkovotų kamuolių per rungtynes vidurkius ir buvo vienas ryškesnių Baskijos klubo krepšininkų puolime.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts