Rungtynių pabaigoje galingai spurtavęs „Neptūnas“ triumfavo Pasvalyje

lkl.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ (21-7) panaikino dviženklį deficitą, lemiamu metu surengė galingą spurtą ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė sunkią pergalę.

Charakterį pademonstravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 85:75 (18:24, 30:23, 16:19, 21:9) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16-12).

Jau antrajame kėlinyje 20:30 atsilikusi uostamiesčio ekipa besivejančiosios vaidmenyje dar buvo ir ketvirtojo kėlinio viduryje – 69:75.

Vis dėlto tuomet Gyčio Masiulio vedamas „Neptūnas“ pakilo į lemiamą šturmą ir spurto 16:0 dėka persvėrė rezultatą savo naudai 85:75.

Per paskutines penkias susitikimo minutes nė karto varžovų krepšio neužpuolusios „Pieno žvaigždės“ nuskambėjus finalinei sirenai turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

Į pergalę „Neptūną“ vedęs G. Masiulis pelnė 21 tašką ir taip pakartojo savo karjeros „Betsafe-LKL“ rezultatyvumo rekordą, kurį užfiksavo sausį akistatoje su „Šiauliais“.

10 taškų G. Masiulis šįkart pelnė vien per ketvirtąjį kėlinį.

Klaipėdos ekipa karaliavo baudos aikštelėje – joje svečiai surinko 44 taškus, kuomet varžovai – tik 14. K. Maksvyčio kariauna rečiau, bet taikliau atakavo ir iš toli – pataikė 7 tritaškius iš 15 (47 proc.), kai pasvaliečiai – 11 iš 30 (37 proc.).
Svečiai rungtynes baigė be Tomo Delininkaičio, kuris trečiajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštelės už nesportinę ir techninę pražangas.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 22, Yannickas Franke 20 (6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 10.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21, Deividas Gailius 15 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 13.