Rungtynių pabaigoje klydęs „Žalgiris“ nusileido „Maccabi“

Eurolygos 31-ojo turo rungtynėse ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrė Kauno „Žalgirio“ (15-16) krepšininkai.

Martino Shillerio auklėtiniai namuose 81:88 (26:18, 14:20, 23:26, 18:24) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (12-17) krepšininkams ir apsisunkino situaciją žengti į kitą Eurolygos etapą.

Kauno „Žalgiris“ aktyviai pradėjo rungtynes ir pirmavo rezultatu 9:2. Vis tik, svečiai iš karto kauniečiams atsakė tolimu metimu ir sušvelnino rezultatą. Pirmajame mačo ketvirtyje „Žalgirio“ absoliučiu lyderiu tapo N.Hayesas, kuris per pirmąsias 10 minučių pelnė 12 taškų.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo pakankamai lėtai. Į aikštę žengęs „Maccabi“ lyderis O.Casspi užvedė komandos puolimą, o svečiai surengė įspūdingą spurtą 18:5 ir išsiveržė priekį, tačiau į aikštę sugrįžęs N.Heyesas prieš ilgąją pertrauką vėl išvedė šeimininkus į priekį.

Po ilgosios pertraukos užvirė atkakli kova. Abi ekipos kovėsi taškas į tašką. Tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje sėkmingiau žaidę svečiai susikrovė minimalų pranašumą. Lemiamą ketvirtį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo užtikrintai. Kauniečiai didžiąją dalį kėlinio pirmavo, tačiau „Maccabi“ krepšininkų tolimi metimai rungtynių pabaigoje paskandino kauniečių šansus švęsti pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė D.Benderis, kuris per 26 minutes pelnė 14 taškų (2/4 trit., 3/3 dvit., 2/2 baud.).

Šį vakarą karjeros rungtynes sužaidė N.Heyesas, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (3/5 trit., 5/6 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.