Rungtynių pabaigoje prisnūdusi „Barcelona“ išnešė sveiką kailį Belgrade

Stipriausiame sezono žemyno krepšinio turnyre vos neprisižaidusi „Barcelona“ (13-2) pratęsė pergalių seriją. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 76:69 (20:13, 14:18, 27:18, 15:20) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-9) krepšininkus ir iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

Šiose rungtynėse kiek mažiau nei įprastai pastebimas buvo Rokas Jokubaitis. Lietuvis per 24 žaidimo minutes pelnė 2 taškus (1/6 dvit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje turėjo 11 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos tempo nemažinusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa ir toliau kontroliavo rungtynes bei turėjo solidų pranašumą. Vis tik likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutę komandų skirtumas liko vos 3 taškai. Nepaisant didžiulio spaudimo Kyle’o Kuričiaus ranka nesudrebėjo ir smeigęs tritaškį slovakas užtvirtino „Barcelona“ ekipos pergalę.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ ekipoje pasirodė Nigelas Heyesas. Amerikietis per 28 ant parketo praleistas minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius ir Nikola Kaliničius po 15, Nate'as Woltersas 11.

„Barcelona“: Nigelas Hayesas 14 , Rolands Smits ir Sertačas Šanli po 11, Nikola Mirotičius 10.