„Rytas“ Čempionų lygos starte patyrė apmaudų pralaimėjimą

Vilniaus „Rytas“ (0-1) trečiadienio vakarą pradėjo kovas FIBA Čempionų lygoje. Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykos rungtynėse 76:72 (16:18, 21:20, 21:21, 18:13) apmaudžiai nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (1-0) ekipai ir patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą turnyre.

Vilniečiai rungtynes pradėjo kiek sėkmingiau. Sostinės klubo krepšininkai pirmajame kėlinyje neženkliai pirmavo, tačiau antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Prieš pat ilgąją pertrauką Ivano Buva ir Gyčio Radzevičiau vedami vilniečiai sugebėjo vėl išsiveržti į priekį ir į rūbinę žengė turėdami minimalų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos „Ryto“ gretose vedliu tapo Margiris Normantas, kuris vien per trečiąjį ketvirtį pelnė 9 taškus ir leido vilniečiams toliau rungtynėse pirmauti. Ketvirtajame kėlinyje „Ryto“ pataikymas iš žaidimo siekė vos 25 proc., o tuo pasinaudodama Vokietijos komanda labai greitai persvėrė rezultatą ir išrašė vilniečiams pirmąją nesėkmę Čempionų lygoje.

Vilniečiai rungtynėse nesustabdė pergalės kalviu tapusio Maxo Heideggerio, kuris per 33 žaidimo minutes surinko 26 taškus (2/6 trit., 5/8 dvit., 10/11 baud.), atkovojo kamuolį ir kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

„Ryto“ gretose geriausiai pasirodė Ivanas Buva, kuris per 26 minutes pelnė 21 tašką (1/2 trit., 5/10 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

EWE Baskets“: Maxas Heideggeris 26, Bennetas Hundtas 15, Tai Odiase 12.

Rytas“: Ivanas Buva 21, Gytis Radzevičius ir Tanneris Leissneris po 11.