„Rytas“ išrašė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės „Neptūnui“

Lietuvos krepšinio lygoje Vilniaus „Rytas“ (4-1) pratęsė pergalių seriją. Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykos rungtynėse 90:70 (24:17, 13:19, 30:12, 20:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė per pastarąsias penkerias rungtynes.

„Neptūno“ krepšininkams rungtynių pradžioje absoliučiai nesisekė stabdyti Ivano Buva, kuris vien pirmajame kėlinyje surinko 12 taškų, o „Rytas“ pirmavo 7 taškais. Vis tik antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo pavyti varžovus, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 1 taškas.

Po ilgosios pertraukos Giedriaus Žibėno auklėtiniai sugrįžo su įspūdinga energija ir greitu tempu rinko taškus. „Neptūno“ galvos skausmu po pertraukos ir vėl tapo Ivanas Buva, o „Rytas“ susikrovė dviženklį pranašumą. Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ stojo į žūtbūtinę kovą, tačiau atsilikimas buvo per didelis, o pergalę šventė „Rytas.“

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo būtent Ivanas Buva, kuris per 25 minutes pelnė 29 taškus (1/2 trit., 8/15 dvit., 10/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūno“ gretose labiausiai išsiskyrė Deivydas Gailius, kuris per 28 minutes surinko 23 taškus (2/9 trit., 4/7 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 23, Edgaras Želionis 13, Žygimantas Janavičius, Benas Griciūnas po 10.

„Rytas“: Ivanas Buva 29, Gytis Radzevičius 13, Mindaugas Girdžiūnas 12, Vaidas Kariniauskas 10.