„Rytas“ iššvaistė triuškinančią persvarą ir tik po atkaklios kovos įveikė „Šiaulius“

"Rytas" tik po atkaklios įveikė "Šaiulių" ekipą

Lietuvos krepšinio lygos čempionate įvyko dar vienos rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir „Šiaulių-7bet“ komandų. Pastarieji sugebėjo ištirpdyti vilniečių susikurtą triuškinamą persvarą, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje – rezultatu 79:76 pripažino sostinės ekipos pranašumą.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė vienodą ir lygu krepšinį, o permainingo kėlinio pabaigoje Ivanas Butva smeigė taiklų tritaškį ir išvedė Vilniaus ekipą į priekį minimaliu rezultatu 17:16.

Prasidėjus antrajam varžybų ketvirčiui vaizdas aikštelėje buvo jau visai kitoks. „Rytas“ atrado savo žaidimą puolime ir greitai pabėgo į priekį bei vienu metu susikrovė tuo metu rekordinę, 13 taškų persvarą – 38:25. Baigiantis pirmajai rungtynių pusei „Šiauliams“ pavyko truputį sumažinti skirtumą ir abi komandos ilsėtis išėjo, švieslentėje degant 40:31.

Po didžiosios pertraukos „Rytas“ atrodė dar galingiau ir galiausiai po atkarpos 11:2 skirtumas tapo triuškinantis – 60:39. Tai buvo didžiausia persvara, kokią šiame mače turėjo šeimininkai. Tiesa, svečiai neketino pasiduoti ir vedami Eimanto Stankevičiaus, artėjo bei grąžino rungtynėms intrigą – 64:72.

Likus žaisti 74 sekundess svarbų tritaškį smeigė Donatas Sabeckis (75:71), „Rytas“ klydo, o Jonathanas Elmore’as pataikė du taškus su pražanga ir skirtumas ištirpo iki vieno taško – 74:75. Deja tai buvo daugiausia, ką „Šiauliai“ padarė šiuose rungtynės. Vilniečiai išlaikė šaltesnius nervus ir iškovojo sunkią bei varginančią pergalę – 76:79.