„Rytas“ kovas Čempionų lygoje užbaigia pergale prieš grupės lyderius

Visus teorinius šansus žengti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą praradęs Vilniaus „Rytas“ (2-4) turnyrą užbaigia pergalingai.

Permainų krečiamas „Rytas“ 81:77 (12:21, 26:15, 19:14, 24:27) antrą kartą palaužė Strasbūro IG (4:2) ekipą.

Strasbūro klubas šiuo metu rikiuojasi pirmojoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir yra užsitikrinusi vietą kitame FIBA Čempionų lygos etape.

Rungtynes vilniečiai pradėjo pataikydami du dvitaškius. Vis tik po dviejų minučių svečiai pelnydami 9 taškus be jokio atsako privertė „Ryto“ strategą prašyti minutės pertraukėlės. Sugrįžę šeimininkai vėl ėmė kabintis į žaidimą, tačiau kėlinio pabaigoje Maille’o tritaškis ir Miyemo dvitaškis leido Prancūzijos klubui susikrauti devynių taškų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai surengė įspūdingą spurtą ir jau po trijų žaidimo minučių išsiveržė į priekį. Į ilgąją pertrauką „Ryto“ krepšininkai žengė turėdami dviejų taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos lietuviai ir toliau dominavo aikštelėje. Įpusėjus trečiajam kėliniui „Rytas“ susikrovė dviženklį taškų pranašumą ir jį išlaikė beveik iki kėlinio pabaigos.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai strigo puolime ir prarado keletą svarbių kamuolių. Vis tik, L. Ulecko ir R. Boatrigto pataikyti tritaškiai neleido svečiams per daug priartėti. Ketvirtojo kėlinio antrojoje pusėje charakterį parodę „Ryto“ krepšininkai pergalingai užbaigė Čempionų lygos turnyrą.

Nugalėtojus į pergalę vedė K. Bensonas, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 5/9 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Jam geriausiai talkino R. Boatrightas, kuris aikštelėje praleido 28 minutes ir pelnė 16 taškų (2/6 trit., 3/4 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: K. Bensonas 17, R. Boatrightas 16, A. Butkevičius 14, L. Uleckas, D. Bičkauskis ir G. Radzevičius po 9.

SIG: B. Colsonas 23, B. Jeffersonas 15, J. Maille’as 12, I. Wainrightas 10, I. Udanohas 9.