„Rytas“ nepasigalėjo išretėjusių „Šiaulių“

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje sužaistos pirmosios atidėtos ketvirtfinalio rungtynės. Lengvą pergalę namuose iškovojo Vilniaus „Ryto“ ekipa, kuri 98:60 (26:18, 30:12, 21:17, 21:13) sutriuškino išretėjusią „Šiaulių“ ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1-0.

Šeimininkai reikalus sutvarkė jau per pirmuosius du kėlinius. G. Žibėno auklėtiniai vien per pirmuosius du kėlinius demonstravo solidų pataikymą iš toli, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo net 26 taškais. Po ilgosios pertraukos „Ryto“ žaidėjai per daug neatsipalaidavo ir dar labiau padidino pranašumą. Šiaulių krepšininkai nelaimėję nė vieno kėlinio 98:60 privalėjo pripažinti šeimininkų pranašumą,

Nugalėtojus į pergalę vedė Andrew Goudelockas, kuris per 17 žaidimo minučių pelnė 15 taškų (3/6 trit., 3/7 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiaulių gretose labiausiai išsiskyrė Arminas Urbutis, kuris per 24 aikštelėje praleistas minutes pelnė 15 taškų (0/2 trit., 7/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Atsakomosios rungtynės vyks gegužės 22 d., Šiauliuose.

„Rytas“: Andrew Goudelockas ir Kristjanas Kitsingas po 15, Mindaugas Girdžiūnas 14, Gytis Radzevičius ir Martynas Echodas po 10.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 15, Andy Van Vlietas 13, Eimantas Stankevičius 9.