„Rytas“ neturėjo problemų su „Tofaš“ ekipa

Vilniečiai žūtbūtiniame mūšyje įveikė Bursos „Tofaš“ ekipą 99:83 (32:20, 25:11, 20:24, 22:28). „Ryto“ ekipoje net 6 krepšininkai surinko po dviženklį taškų skaičių.

Rungtynes rezultatyviai pradėjo Martynas Echodas, pelnydamas 4 taškus iš eilės. Po Arno Butkevičiaus dviejų taiklių tolimų metimų iš eilės, Pako Cruzas pataikė dar vieną tritaškį, sukraudamas Vilniaus „Ryto“ ekipai 7 taškų pranašumą ir priversdamas Bursos ekipos trenerį paprašyti minutės pertraukėlės.

Antroje kėlinio pusėje, vilniečiai ir toliau atakavo nepriekaištingai. Pako Cruzas smeigė dar vieną tolimą metimą, o Martynas Echodas pataikė iš po krepšio. Po šių epizodų vilniečiai pirmavo 24:10. „Ryto“ krepšininkai daugiau nei 3 minutes varžovams neleido pelnyti taškų ir sužaidė atkarpą 16:0. Vilniaus ekipa per pirmąjį ketvirtį pataikė net 6 tolimus metimus ir jį laimėjo 32:20.

Per pirmas pusantros minutės antrajame kėlinyje abi komandos nepelnė nė taško, tačiau tai nutraukė Deividas Sirvydis, pataikydamas tolimą metimą. Po kelių akimirkų, Arnas Butkevičius pakabino kamuolį virš lanko Martynui Echodui, o šis sudrebino krepšį galingu dėjimu. Sekančioje atakoje, Vilniaus komandos aukštaūgis pelnė 2 taškus su varžovo pražangą ir pataikęs baudos metimą išvedė savo komandą į priekį 40:20.

Martynas Echodas, atkovojęs kamuolį puolime, pelnė savo šešioliktąjį tašką 51:29. Kėlinio pabaigoje, taikliais tolimais metimais varžovus nubaudė Pako Cruzas ir Deividas Sirvydis. Pasibaigus antrajam kėliniui, vilniečiai pirmavo 57:31. Pirmoje rungtynių pusėje vilniečiai pademonstravo puikų pataikymą. Iš vidutinio nuotolio vilniečiai prametė tik 3 metimus ir realizavo net 9 tritaškius.

Reaguodamas į svečių spurtą, Dainius Adomaitis trečiojo kėlinio pradžioje paprašė minutės pertraukėlės. Po ilgo taškų bado, Arnas Butkevičius pataikė tolimą metimą. Kiek vėliau, Deividas Sirvydis, pataikęs tolimą metimą, grąžino savo komandai dviženklę persvarą 65:53.

Kėlinio pabaigoje, vilniečiai sugrįžo į tą rungtynių ritmą, kurį demonstravo pirmojoje rungtynių pusėje. Eimantas Bendžius ir Mindaugas Girdžiūnas pridėjo po 2 tritaškius ir vilniečiai kėlinį užbaigė turėdami 22 taškų pranašumą 77:55.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, Arnas Butkevičius, atkovojęs kamuolį puolime, pelnė taškus iš po krepšio. Įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui, Deividas Sirvydis pataikė ketvirtąjį tolimą metimą, o kitoje atakoje Mindaugas Girdžiūnas pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir sugrąžino savo komandai 15 taškų pranašumą 85:70.

Likus žaisti mažiau nei 100 sekundžių, Mindaugas Girdžiūnas pataikė iš po krepšio, o kitoje aikštės pusėje išprovokavo varžovų pražangą. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, vilniečiai šventė pergalę 99:83.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 18 (4/5 trit.), Martynas Echodas 18 (8 atk. kam.), Pako Cruzas 17 (7 rez. perd.), Deividas Sirvydis 14 (4/6 trit.)