„Ryto“ nuo nesėkmės Kazanėje neišgelbėjo ir nuostabią atkarpą sužaidęs Sirvydis

rytasvilnius.lt

Trečiąsias karjeros rungtynes Europos taurėje žaidęs Deividas Sirvydis sužaidė idealą atkarpą ir sugrąžino Vilniaus „Ryto“ (1-1) komandą į rungtynes, bet sostinės ekipai išsigelbėti nepavyko. Dainiaus Adomaičio vadovaujamas klubas Rusijoje 86:73 (19:20, 22:12, 17:20, 28:21), nusileido Kazanės UNIKS (2-0) ir patyrė pirmąją nesėkmę.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, o komandos kovėsi taškas į tašką. Pirmajame kėlinyje vilniečius į priekį vedė iniciatyvos ėmęsis Mindaugas Girdžiūnas, kuris per pirmą kėlinį pelnė 6 taškus. Tai leido „Rytui“ po pirmų dešimties minučių pirmauti 20:19.

Antrasis kėlinys ir toliau klostėsi atkakliai, o antroje jo pusėje spurtą surengė „Unics“. Martynas Echodas gavo nesportinę pražangą, o po antro Maksimo Sheleketo tritaškio deficitas padidėjo iki septynių. Ketvirtį baigę dviem baudų metimais Kazanės krepšininkai skirtumą padidino iki didžiausio – 9 taškų (32:41).

Trečiame kėlinyje įspūdingą pasirodymą pradėjo jaunasis „Ryto“ talentas Deividas Sirvydis – tritaškis, rezultatyvus perdavimas Evaldui Kairiui bei du žaibiški prasiveržimai po krepšiu. 7-0 spurtą surengęs jaunasis „Ryto“ talentas skirtumą ištirpdė iki keturių (43:47). Dar vienas jo tritaškis ketvirčio pabaigoje leido vilniečiams prieš lemiamas 10 minučių sumažinti deficitą iki šešių.

Lemiamą kėlinį geriau pradėjo varžovai, tačiau geriausią savo karjeros mačą Europos taurėje tęsė D.Sirvydis. Du jo tritaškiai iš eilės leido „Rytui“ būti netoli varžovų (59:63). Tiesa, po šio pasirodymo „Ryto“ varžovai perėmė iniciatyvą, dar labiau padidino skirtumą bei iškovojo pergalę.

„Rytas“: D.Sirvydis 17 (6/7 met., 4 rez. perd., 2 atk. kam.), D.Suttonas 14, E.Bendžius 12, M.Echodas 10 (6 atk. kam.).

„Unics“: J.Smithas 19, M.Sheleketo 15.