S. Curry į aikštę sugrįžo savo stiliumi, o L. Jameso gimtadienio proga – trečias pralaimėjimas iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

11 rungtynių iš eilės praleidęs dėl čiurnos traumos, Stephenas Curry sugrįžo į aikštę ir darę tai, ką moka daryti geriausiai.

Įžaidėjas pataikė 10 tritaškių, o Oklendo „Warriors“ 141:128 pranoko Memfio „Grizzlies“.

Iš viso S. Curry per 26 minutes pelnė 38 taškus (3/4 dvit., 10/13 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjas taškų sąskaitą atidarė sužaidus pusantros minutės pelnęs 2 taškus ir kitoje atakoje jau smeigė tritaškį, taip padidindamas „Warriors“ persvarą iki 10:0. O ketvirtojo kėlinio metu S. Curry smeigė 10-ąjį tritaškį, „Warriors“ jau pirmavo 137:119 ir užsitikrino pergalę.

NBA čempionai dar nuo antrojo kėlinio pradžios žaidė be Draymondo Greeno, kuris už ginčus su teisėjais užsidirbo antrąją techninę pražangą ir antrą kartą šį sezoną buvo išvarytas iš aikštės.

„Warriors“ ekipoje S. Curry ir buvo rezultatyviausias su 38 taškais, Klay Thomsponas pridėjo 21 (5/11 trit.), Kevinas Durantas 20 (9 rez. perd.), o Zaza Pačulija 17 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“ komandoje išsiskyrė Marcas Gasolis su 27 taškais, Tyreke‘as Evansas pridėjo 22 (9 rez. perd.), Kobi Simmonsas 17, o JaMychalas Greenas 12 (8 atk. kam.).

Tuo metu 33-iajį gimtadienį šventęs LeBronas Jamesas buvo priverstas pripažinti Jutos „Jazz“ pranašumą.

Solt Leik Sičio ekipa 104:101 palaužė Klivlendo „Cavaliers“ ir privertė NBA vicečmpionus suklupti trečią kartą iš eilės.

Prie tokios karčios L. Jameso dovanos labiausiai prisidėjo „Jazz“ ekipos naujokas Donovanas Mitchellas. Jis per 39 minutes pelnė 29 taškus (8/11 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Likus žaisti 35 sekundes iki rungtynių pabaigos, D. Mitchellas pelnė ketvirtą tašką iš eilės, o „Jazz“ jau pirmavo 100:97. Po minutės pertraukėlės L. Jamesas ėmėsi iniciatyvos, tačiau taškų pelnyti nesugebėjo, o jau netrukus prie baudų metimų linijos stojo Thano Sefolosha. Po tikslių šveicaro metimų, L. Jamesas dar sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 99:102, tačiau Derricko Favorso tikslūs baudos metimai įtvirtino aikštės šeimininkų pergalę.

L. Jamesas savo gimtadienio metu pelnė 29 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 6 kartus.

„Jazz“ komandoje D. Mitchellas su 29 taškais buvo rezultatyviausias, D. Favorsas pridėjo 19, Ricky Rubio 16 (10 atk. kam.m 8 rez. perd.), Rodney Hoodo sąskaitoje – 12.

„Cavaliers“ komandoje L. Jamesas pelnė 29 taškus, Jeffas Greenas 22, Kevinas Love‘as 20 (10 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 11.

San Antonio „Spurs“ 79:93 Detroito „Pistons“
Majamio „Heat“ 117:111 Orlando „Magic“
Niujorko „Knicks“ 105:103 Naujojo Orleano „Pelicans“
Portlando „Trail Blazers“ 89:104 Atlantos „Hawks“
Filadelfijos „76ers“ 107:102 Denverio „Nuggets“