Š. Jasikevičius: „Anadolu Efes“ šiuo metu yra geriausia komanda Europoje“ (VIDEO)

Šarūnas Jasikevičius tikisi, kad antradienį nepasikartos Stambulo „Anadolu Efes“ ir Miuncheno „Bayern“ rungtynių scenarijus, kai Shane'as Larkinas pribloškė Eurolygą savo rezultatyvumo rekordu.

Jau antradienį žalgiriečiai stoja į kovą su Eurolygos vicečempionais, kurie šį sezoną yra pralaimėję viso labo dvejas rungtynes.

„Jie yra pavojingi viskuo“, – sakė strategas. – Jų didžiausia stiprybė yra tai, kad turi labai daug kūrėjų. Jų yra tiek pirmoje, tiek antroje, tiek ir trečioje pozicijose. Mūsų atžvilgiu blogiausia tai, kad visi jie jau žaidžia daug metų ir vienas kitą pažįsta kaip nuluptą“.

„Jie žaidžia pas tą patį trenerį, toje pačioje sistemoje ir dar demonstruoja gražų krepšinį. Jeigu tik pradeda judėti kamuolys, baudžia tritaškiais, taip pat fantastiškai įžaidžia kamuolį. Ko gero, šiuo metu tai yra geriausia Europos komanda“, – tęsė Jasikevičius.

Kalbėdamas apie S. Larkino vaidmenį ir fantastišką pasirodymą rungtynėse su „Bayern“, Šaras pridūrė: „Reikia tikėtis, kad rytoj taip nebus. Kai kurie jo metimai buvo tikrai su puikia varžovų gynyba, bet kai kurie ir visiškai laisvi. Nemažai prie to prisidėjo Micičiaus ir Simono žaidimas. Larkinas nuo antros praėjusio sezonos pusės žaidžia įspūdingą krepšinį.“

Pilnas interviu:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts