Š. Jasikevičius: „Kai žaidžiame taip disciplinuotai, nugalėti mums yra labai sunku“ (VIDEO)

lkl.lt

Sostinėje itin gausaus savų sirgalių palaikymo sulaukęs Kauno „Žalgiris“ šeimininkavo ant „Siemens“ arenos parketo ir pasiekė saldų revanšą prieš Vilniaus „Rytą“.

Savo auklėtinių žaidimu pasidžiaugė Šarūnas Jasikevičius, kurį ypač nudžiugino skaičiai gynyboje.

„Puolime buvome disciplinuoti, – sakė Š. Jasikevičius – Jei dar ir pataikome, nugalėti mus yra labai sunku. Praėjusią savaitę po mūsų psichologinių klaidų „Neptūnas“ pelnė 53 taškus, o šiandien, pagal mūsų skaičiavimus, „Rytas“ jų įmetė tik 23. Niekada nebus idealaus krepšinio, bet čia yra didžiuliai skaičiai.“

Priešingai kalbėjo Š. Jasikevičiaus kolega Dainius Adomaitis, kuris pasigedo energijos.

„Skaičiai statistikoje viską parodo – antroje mačo pusėje nemetėme nei vieno baudos metimo. Ryškiai pritrūko energijos, – spaudos konferencijoje teigė Dainius Adomaitis, – Manau, kad aiškiai matosi, jog nuovargis jautėsi. Su tokia rotacija, kokią turime dabar, neįmanoma žaisti tokiu tempu, kokiu mes norėtume.“

„Rytui“ šį sezoną dėl plyšusių kelio raiščių nebepadeda Chrisas Krameris, o „Žalgirio“ komanda Vilniuje vertėsi be traumuotų Pauliaus Jankūno, Nate'o Wolterso, Antano Kavaliausko ir Lauryno Biručio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts