Š. Jasikevičius pasidžiaugė puikiu gynėjų žaidimu (VIDEO)

Ant bangos esantis Kauno "Žalgiris" pasiekė dar vieną puikią pergalę Eurolygoje. Kauniečiai namuose 85:79 nugalėjo Miuncheno "Bayern" komandą.

Šarūnas Jasikevičius po rungtynių pasidžiaugė komandos žaidimu, tačiau išskyrė ir gynėjų darbą, kurie pagaliau tempia ekipą puolime.

"Dar kartą dėkojame fanams už parodytą dėmesį, kaip ir kiekvieną sykį. Fantastiška žaisti tokioje atmosferoje ir fantastiška žinoti, kad bilietai kasdien eina į pabaigą, ir galų gale yra išpirkti.

Žaidėme gerą krepšinį tol, kol pagalvojome, kad darbas jau padarytas, ir sustojome, prasidėjo dvejonės. To negali būti, tai mums šį sezoną jau daug kartų pakišo koją. Reikia apie tai kalbėti ir bandyti taisyti. Svarbiausia, kad atsiranda labai labai ilgi tarpai labai gero žaidimo ir žaidybinio plano vykdymo, po kurio mes atrodome labai gražiai.

Ilgą laiką gynėjų darbas buvo puikus – jie komandą įvedė į puolimą, jie organizavo, kūrė, o nuo to užsisuka visas dalykas bei kitiems lieka prisidėti. O kai tai neįvyko, tai varžovai labai grėsmingai priartėjo", – iškart po rungtynių sakė Šaras.

Paklaustas, ar ir toliau žada Walkupą laikyti įžaidėjo pozicijas, strategas atsakė: "Dabar tikrai pora savaičių žaidžiame neblogą krepšinį ir nėra tikslo labai ardyti dinamikos. Taip ir turi būti toliau. Manau, kad Walkupas sužaidė puikias rungtynes abiejose aikštės pusėse ir mus, kartu su Leo, vedė į priekį. O Nate'o dar reikia palaukti įeiti ir pajusti ritmą."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts