Š. Jasikevičius – po nesėkmės Barselonoje: „Momentais kaifavau nuo mūsų žaidimo“ (VIDEO)

Šarūnas Jasikevičiaus stengėsi išlikti pozityvus net ir po dar vieno pralaimėjimo, kurį patyrė Barselonoje.

Trečiajame kėlinyje spurtavęs Kauno "Žalgiris" prieš "Barcelona" krepšininkus buvo įgijęs pranašumą, tačiau vėl nesėkmingas paskutinis ketvirtis nulėmė nesėkmę.

"Galvoju, kad galime didžiuotis tuo darbu, kurį padarėme. Manau, kad ilgiausiai laiko išsilaikėme, nes žaidėme puikų krepšinį, buvo momentų, kurių buvau pasiilgęs seniai. Detalės mus truputį žudė, kai kurių dalykų, aišku, kontroliuoti negalime, jūs viską matėte. Labai didžiuojuosi savo žaidėjais, tai yra tikrasis "Žalgirio" veidas", – pareiškė Šaras.

Paklaustas apie skirtingą komandų pasirodymą trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose, strategas atsakė: "Kai kuriuose momentuose susikūrėme laisvus metimus, juos reikia pataikyti. Su ilgesne rotacija žaidėjai pavargs mažiau ir tas jausis ketvirtajame kėlinyje. Momentais aš kaifavau nuo savo komandos."

Barselonoje žalgiriečių lyderiu tapo Artūras Milaknis, kuris iš septynių mestų tritaškių pataikė penkis.

"Taip, aš galvoju, kad jis yra tikrai geras metikas. Jam reikia sukurti kuo daugiau gerų metimų ir jeigu jam prieš tokią gerą gynybinę komandą sukuriame aštuonis metimus – tai yra gerai. Čia yra mano ir įžaidėjų darbas ir šioje situacijoje mums tai kažkiek pavyko", – pridūrė Š. Jasikevičius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts