Š. Jasikevičius: „Tai buvo vyriškiausia pergalė šiame sezone“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" pirmą kartą šiame Eurolygos sezone iškovojo antrąją pergalę paeiliui – kauniečiai ketvirtadienį namuose užtikrintai susitvarkė su Pirėjo "Olympiakos".

Pirmoje rungtynių pusėje problemų su varžovų tolimais metimais turėjęs "Žalgiris" smogė antroje pusėję – varžovams per du kėlinius leido įmesti vos 27 taškus, o pačių puolimas dirbo beveik nepriekaištingai.

"Eilinį kartą reikia padėkoti mūsų fanams, kurie taip fantastiškai renkasi į mūsų rungtynes. Ši pergalė yra fantastinė. Tai yra turbūt vyriškiausia pergalė, kurią pasiekėme su šia komanda, nes viskas buvo prieš mus. Turime vieną arba dvi gynybines sistemas. Pirmoji tikrai nedirbo. Ji yra ta, kuri man dirbo nuo pirmos sezono dienos.

Sąžiningai, šiais metais ji nefunkcionuoja ir mes tai žinojome, tad bandėme daryti korekcijas. Su skirtingais dalykais šiandien koregavome net planą B ir C. Iš kitos pusės, antroje pusėje žaidėjų atsidavimas buvo visai kitoks", – po rungtynių sakė Šarūnas Jasikevičius.

"Pirmoje pusėje buvo aibė situacijų, kai žaidėjai nebuvo pasiruošę mesti savo kūnų ant grindų, dar ir varžovų tritaškiai neplanuoti kirto per galvą. Čia ir yra subrendusio žaidėjo ženklas – ar tu dėl puikaus varžovų žaidimo ir toliau laikaisi plano, ar kimbi į atlapus ir bandai laimėti. Nuo antrojo kėlinio pradžios pakeitėme gynybinę sistemą ir viskas klostėsi žymiai geriau.

Antroje pusėje suradome vedlį, nes visų trijų įžaidėjų pirmoji pusė buvo slogi. Antrąją pusę Nate'as Woltersas sužaidė puikiai, tai pasako ir jo skaičiai, ir ne tik. Išskyrus vieną kartą, kai neprisiėmė įžaidėjo darbo atsakomybės, jis žaidė fantastiškai.

Tai nėra šiaip pergalė, tai yra vyriška pergalė. Norint kažką pasiekti, kiekviename sezone reikia tokių rungtynių, reikia išmokti jas perlaužti tada, kai viskas yra prieš tave. Šiandien yra labai geras ženklas. Tikėsimės, kad ir toliau gerinsime žaidimą", – pridūrė treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts