Š. Jasikevičius yra laukiamas rinktinės trenerio poste

Šaro triumfo akimirka

Lietuvos nacionalnė vyrų krepšinio rinktinė tik vargais negalais prasibrovė į 2022 metų europos čempionatą, nors grupėje, kurioje reikėjo užimti vieną iš dviejų pirmų pozicijų, rungtyniavo ne pačios pajėgiausios Belgijos, Čekijos, Danijos rinktinės. Lietuviai įsigudrino pralaimėti tiek belgams, tiek danams, ir pastaroji rinktinė buvo per plauką nuo super sensacijos – Lietuvos eliminavimo iš Europos pirmenybių.

Ateinančią vasarą Kaune vyks vienas iš atrankos į Tokijo Olimpines žaidynes turų, tad vyriausiajam reprezentacinės komandos treneriui Dariui Maskoliūnui teks ir atlaikyti ir stipresnius varžovus, ir didesnę atsakomybę.

Su žiniasklaida bendravęs Lietuvos krepšinio federacijos vadovas Mindaugas Špokas tvirtino, kad nepaisant neįtikinančio D. Maskoliūno vadovavimo mylimiausiai šalies rinktinei, treneriai keičiami nebus ir D. Maskoliūnas toliau vadovaus ekipai. Vis dėlto, jei Šarūnas Jasikevičius sugalvotų prisidėti prie Lietuvos rinktinės trenerių štabo, jam durys būtų plačiai atvertos.

„Mūsų pozicija yra tokia, kad tiek rinktinėje, tiek trenerių štabe turi būti tik geriausi. Trenerio keisti neplanuojame, bet yra teorinė galimybė, jeigu Jasikevičius sutiktų padėti Maskoliūnui, jam durys visada yra atviros. Manau, kad tikrai visi būtume patenkinti“, – teigė M.Špokas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts