S. Kerra supykdė klausimas apie galimą L. Jameso persikėlimą į „Warriors“

Spaudoje iš niekur išdygo pranešimai, jog vienas geriausių planetos krepšininkų LeBronas Jamesas svarsto galimybę persikelti į Oklendą, kur prisijungtų prie „Golden State Warriors“.

Nors tokie pranešimai nėra nei patvirtinami, nei paneigiami, vienas iš žurnalistų nutarė paklaustė „Warriors“ stratego Steve‘o Kerro apie galimą L. Jameso persikėlimą ir klausė, ar norėtų treniruoti savo ekipoje tokį žaidėją, kaip Klivlendo „Cavaliers“ žvaigždė.

„Jūs rimtai manęs to klausiate? Ar norite, kad dabar išsitraukčiau savo čekių knygutę? Galiu vieną išrašyti iškarto Adamui Silveriui. O gal tiesiog NBA? Žinote, kad tai yra nelegalu. Aš to neatsakinėsiu“, – teigė S. Kerras.

NBA yra griežtos taisyklės, kurios neleidžia komandos vadovams ar asmenims iš trenerių štabo kalbėti apie būsimus laisvuosius agentus, kol šie turi galiojantį kontraktą su kita komanda. Antraip NBA skiria baudą. Tiesa, ši taisyklė negalioja krepšininkams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts