Sabonio dvigubas dublis padėjo „Pacers“ iškovoti pirmąją pergalę

Indianos „Pacers“ ekipa ir toliau tęsia darbus prieš ateinantį naująjį NBA sezoną. Domanto Sabonio atstovaujamas klubas išvykoje 109:100 (32:29, 31:30, 23:16, 23:25) nugalėjo Klivlendo „Cavaliers“ ir iškovojo pirmąją pergalę šiame ikisezoniniame etape.

Rezultatyvumu nusileidęs tik savo komandos draugui Malcolmui Brodonui, lietuvis per 28 žaidimo minutes į varžovų krepšį įmetė 14 taškų (2/3 trit., 3/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ rungtynėse nutolti nuo varžovų pradėjo prieš ilgąją pertrauką. Nors „Pacers“ į rūbinę žengė turėdama vos 4 taškų pranašumą, sugrįžusią ant parketo „Cavaliers“ ekipą ir toliau kamavo taškų badas, o lietuvio klubas susikrovė ir dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Malcolmas Brogdonas, kuris per 28 minutes surinko 27 taškus (2/3 trit., 10/11 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Ricky Rubio 14, Dylanas Windleris 12, Lauri Markkanenas 11, Collinas Sextonas 10.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27, Domantas Sabonis 14, Mylesas Turneris ir Chrisas Duarte po 11.