Sabonio vedami „Pacers“ pasiekė įspūdingą pergalę

Domo triumfo akimirka

Indianos „Pacers“ klubas (8-11), kuriame rungtyniauja vienas geriausių Lietuvos krepšininkų Domantas Sabonis, pasiekė įspūdingą pergalę NBA čempionate, kuomet naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku išvykoje sutriuškino kur kas geriau sezoną pradėjusius Čikagos „Bulls“ (12-6) 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16).

D. Sabonis buvo pats rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Per 26 žaidimo minutes jis surinko 21 tašką, realizavęs net 8 dvitaškius iš 12 mestų bei visas 5 mestas baudas. Taipogi 25 metų 211cm ūgio vidurio puolėjas po krepšiais sugriebė 11 kamuolių. Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvo 16 taškų pelnęs vienas „Pacers“ lyderių Malcolmas Bragdonas.

Kur kas taikliau krepšį atakavęs Indianapolio klubas jau po 2 kėlinių turėjo sukaupęs įspūdingą 21 taško persvarą, o antroje mačo pusėje Čikagos „Bulls“ vairininkas Billy Donovanas jau net nebesitikėjo pasivyti svečių ekipos ir leido rungtyniauti antraplaniams krepšininkams.

Sekantis „Pacers“ varžovas NBA reguliariojo sezono tvarkaraštyje bus Los Andželo „Lakers“. Susitikimas vyks Indianapolyje.

Čikagos „Bulls“: DeMaras DeRozanas 18, Zachas LaVine'as 17, Derrickas Jonesas 8, Ayo Dosunmu 7.

Indianapolio „Pacers“: Domantas Sabonis 21, Malcolmas Brogdonas 16, Justinas Holiday 14, Carisas LeVertas ir Mylesas Turneris po 12, Chrisas Duarte 9, Kelanas Martinas 7.]