Šaras apie būsimą dvikovą su „Maccabi“: „Tik kentėdami galime pasiekti gerą rezultatą“ (VIDEO)

Žalgiriečiai ketvirtadienį vėlai po pietų grįžo į Kauną, kur jau rytoj priims svečius iš Tel Avivo.

"Žalgiris" vakar įveikė "Daruššafaką", tačiau laiko atsipūsti neturės – jau penktadienį jų lauks dvikova su vis geresnį žaidimą rodančia "Maccabi" komanda.

Po skrydžio oro uoste žurnalistų kalbintas Šarūnas Jasikevičius teigė, kad laukia dar viena sunki dvikova. Paklaustas apie pasikeitimus varžovų komandoje, Šaras atsakė:

"Kaip ir logiška iš trenerio pusės, kad jie supanašėjo į pernai metų "Olympiakos". Scottie Wilbekinas toks savotiškas Vassilis Spanoulis. Tikrai žaidžia labai kietai, labai aukštu penketu. DeAndre Kane’as, kuris daug žaisdavo trečiu numeriu, dabar yra antras, Caloiaro, kuris žaisdavo ketvirtu, dabar yra trečias, priekinė linija labai aukšta – tiek Johnny O’Bryantas, tiek Alexas Tyusas su Tariku Blacku.

Jie žaidžia labai kietą kontaktinį krepšinį, labai gerai ginasi ir išmuša varžovus savo jėga ir atletiškumu iš ritmo. Akcentai būtų, kad negali išmušti: su kamuoliu turime eiti ten, kur norime ir žaisti agresyviai. Tikrai nebus labai gražus mačas ir turime būti tam pasiruošę. Tik labai kentėdami ir su didele kova galime tikėtis gero rezultato."

Apie Jankūno ir Wolterso situaciją Šaras dar konkrečiai komentuoti negalėjo: "Vakar Nate’as su Pauliumi dar darė nedaug. Pažiūrėsime jų situaciją, bet aš nematau labai didelio reikalo juos skubinti. Žinote, jeigu žmogus praleidęs porą savaičių, jam bus sunku kažką duoti."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts