Šaras prieš antrąją dvikovą su „Fenerbahče“: „Komandai reikia vėl atrasti tikrą savo veidą“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį vakare vėl stoja į dvikovą su Stambulo "Fernerbahče", kuri pirmoje ketvirtfinalio dvikovoje žalgiriečius nubaudė triuškinančiu skirtumu.

Po paskutinės treniruotės kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius pridūrė, kad komandai dabar lieka tik užmiršti praėjusias rungtynes ir bandyti savyje atrasti įkvėpimo naujai kovai.

"Komanda su charakteriu, vyrai tikrai tvirti ir tą įrodė jums visiems – ne tik man. Reikia atsitiesti. Matėme, kaip galime juos nubausti, kur galime nubausti. Turime pranašumų ir pirmąsyk per tiek laiko prieš "Fenerbahče" turime tiek daug pranašumų. Tačiau reikia juos išnaudoti", – teigė Šaras.

Kalbėdamas apie pirmąsias rungtynes, strategas pridūrė: "Galbūt kai kurios situacijos buvo geresnės nei atrodė – visumoje žaidimas buvo geresnis nei atrodė. Bet negalvojau, kad tiek nusileidome fiziniu kontaktu, kai turėjome galimybių daugiau kovoti, daugiau stumdytis kai kuriose situacijose. Tas mane nuvylė.

Nusileidome fiziniu kontaktu ir noru. Galbūt mūsų galvos buvo koncentruotos kitur, o ne į ėjimą griūti dėl kiekvieno kamuolio. Mes tikrai susikūrėme neblogų situacijų, bet paprasčiausiai neužbaigėme situacijų aplink krepšį. Aišku, ir visai nepataikėme iš toli. Ta pati gynyba su visomis mūsų klaidomis, kurių bus visada, irgi nebuvo bloga, bet 23 klaidos, kamuolio neįvedimas, nenubaudimas jų ten, kur galime, yra pagrindiniai akcentai rytojui."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts