Šarlotėje – dar vienas konfliktas tarp žaidėjų, „Warriors“ sunkiai palaužė „Bulls“ (VIDEO, REZULTATAI)

Šarlotės „Hornets“ uraganinis puolimas 133:109 padėjo susitvarkyti su Vašingtono „Wizards“ klubu.

„Hornets“ per pirmuosius du kėlinius pelnė net 77 taškus ir tai yra klubo rekordas. „Hornets“ rungtynes pradėjo pataikydama pirmuosius 12 metimų iš 13.

Aikštės šeimininkai vienu metu pirmavo net ir 28 taškų skirtumu. Tačiau ir aiški rungtynių baigtis neišgelbėjo nuo susistumdymų. Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos „Hornets“ gynėjas Michaelas-Carteris Williamsas ir „Wizards“ įžaidėjas Timas Frazieris kibo vienas kitam į atlapus. Abu žaidėjai buvo greit išskirti ir išvaryti iš aikštės.

Tai jau trečias konfliktas NBA per tris dienas. Užvakar tarp „Clippers“ ir „Rockets“ žaidėjai santykius aiškinosi rūbinėje, o vakar Arronas Afflalo rimtai susikibo su Nemanja Bjelica.

„Hornets“ gretose rezultatyviausias buvo Michaelas Kiddas-Gilchristas su 21 tašku, Kemba Walkeris pridėjo 19, Dwightas Howardas 18 (15 atk. kam.), Jeremy Lambas 16, o Frankas Kaminsky 14.

„Wizards“ gretose Bradley Bealas pelnė 26 taškus (4/6 trit.), Mike‘as Scottas pridėjo 18, Kelly Oubre 16, Johnas Wallas 12 (9 rez. perd.), Jasonas Smithas 10.

Tuo metu „Golden State Warriors“ 119:112 sugebėjo palaužti Čikagos „Bulls“ ekipą.

Tai buvo jau 14 „Warriors“ pergalė svečiuose iš eilės ir pakartos komandos rekordas.
Jį pagerinti bus galima už trijų dienų rungtynėse Hjustone su „Rockets“.

Prieš „Bulls“ tiesiog fantastiškai žaidė Stephenas Curry ir Klay Thompsonas. Abu gynėjai kartu pelnė 68 taškus ir pataikė 13 tritaškių, kai visa likusi komanda neįmetė nė vieno tolimo metimo.

Po pertraukos „Bulls“ dar pirmavo 3 taškų pranašumą, tačiau „Warriors“ trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 19:0 ir sudaužė Čikagos ekipos viltis į šipulius.

Ketvirtajame kėlinyje „Bulls“ ekipoje nuotaikos pasidarė dar slogesnės. Krisas Dunnas dėjimo metu blogai užsikabino ant lanko ir nukrito ant galvos ant parketo. Jam įtariamas smegenų sutrenkimas ir jis iškart buvo išgabentas iš aikštės.

„Bulls“ gretose Nikola Mirotičius pelnė 24 taškus (4/7 trit.), Robinas Lopezas ir K. Dunnas pridėjo po 16, Bobby Portisas 12, Lauri Markkanenas 11.

„Warriors“ gretose K. Thompsonas pelnė 38 taškus (7/13 trit.), S. Curry pridėjo 30 (6/11 trit.), Kevinas Durantas 19, Zaza Pačulija 6 (11 atk. kam.).

Naujojo Orleano „Pelicans“ 93:94 Atlantos „Hawks“
San Antonio „Spurs“ 100:95 Bruklino „Nets“
Niujorko „Knicks“ 99:105 Memfio „Grizzlies“
Majamio „Heat“ 106:101 Milvokio „Bucks“
Los Andželo „Lakers“ 90:114 Oklahomos „Thunder“
Jutos „Jazz“ 120:105 Sakramento „Kings“
Denverio „Nuggets“ 104:109 Los Andželo „Clippers“