Šaro kariauną turėtų papildyti buvęs penktas NBA šaukimas

D. Exumas Hiustone

Kaip žinia, Šarūno Jasikevičiaus treniruojamus „Barcelona“ krepšininkus šiame sezone itin persekioja traumos. Šiuo metu Katalonijos sostinės klubui dėl vienokių ar kitokių bėdų negai padėti Nickas Calathesas, Cory Higginsas, Alexandras Abrinesas.

Nenuostabu, kad tokio gynėjų lazareto fone vienas pretenzingiausių ir didžiausius tikslus sau keliančių Europos klubinio krepšinio klubų siekia sustiprinti savo gynėjų grandį. Juolab, jog „Barca“ iždinėje vėjai tikrai nešvilpauja. Ir panašu, kad kandidatas jau rastas.

Ispanijos žurnalistas Chena de Lucas praneša, kad granatinius turėtų sustiprinti 2014 metais penktu numeriu NBA naujokų biržoje Jutos „Jazz“ pašauktas Dante Exumas. 26 metų australas mormonų krašte rungtyniavo iki 2019 metų, vėliau kėlėsi į Klivlandą ir Hiustoną.

Pastaruoju metu krepšininkas gydėsi traumą, o iš Hiustono ekipos buvo atleistas spalį. Jis yra vilkėjęs ir Australijos rinktinės marškinėlius.

Per NBA karjerą šis 196cm ūgio atakuojantis gynėjas yra sužaidęs 245 rungtynes, o jo rezultatyvumo stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje vidurkiai yra 5,7 taško, 2,1 rezultatyvaus perdavimo bei 1,8 atkovoto kamuolio per susitikimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts