LKL šeštadienio rungtynės: Vilniaus „Lietuvos rytas” – Alytaus „Dzūkija” (apžvalga)

Lkl.lt informacija

Kaip niekada stipriai sezonui besiruošę vilniečiai perdegė. Visam sezonui jėgų bateriją užkrauti norėjęs „Lietuvos rytas“ persistengė, o nuovargį pajutę krepšininkai trečiadienį niekaip nespėjo prieš kaip viesulą skriejantį „Lietkabelį“.

Nors sostinės komandos pralaimėjimas panevėžiečiams buvo skaudus, tačiau dabar puiki proga atsitiesti – į Vilnių atvyksta vieną pergalę per tris mačus turinti „Dzūkija“.

Alytiškių treneris Nikola Vasilevas puikiai pažįsta „Lietuvos rytą“ – šiame klube jis dirbo tiek trenerio Tomo Pačėso, tiek Rimo Kurtinaičio asistentu.

Visgi vargu ar turima informacija padės rimčiau pasipriešinti dzūkams. „Lietuvos rytas“ yra geriausiai puolanti lygos komanda, vidutiniškai į varžovų krepšį įmetanti net po 88,3 taško. „Dzūkija“ per mačą nesugeba peržengti 70 taškų ribos (vid. 69,3 tšk.), o tai antras blogiausias rezultatas pirmenybėse.

Neseniai Alytaus komandos vairą perėmęs Vasilevas galbūt dar nespėjo įdiegti savo žaidimo filosofijos. „Dzūkijai“ sunkiai sekasi dalintis kamuoliu, per rungtynes atlieka vos po 12,3 rezultatyvaus perdavimo. Tai – blogiausias rodiklis lygoje.

Priešingai yra Sostinės ekipoje, kuri per mačą surenka po 21 rezultatyvų perdavimą.

„Betsafe“ prognozuoja, kad trečiadienį patirtą skausmą vilniečiai nuplaus šiandieninėje dvikovoje su „Dzūkija“. Šiame mače debiutuos ir komandos naujokas graikas Loukas Mavrokefalidis.

Rungtynės įvyks šeštadienį, 17:15 val. Vilniuje. Jas tiesiogiai galėsite stebėti per BTV, DELFI ir LKL.LT

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts