Senegalo krepšinio rinktinė gali praleisti olimpinę atranką

Senegalas gali praleisti olimpinę krepšinio atranką

Atrankos į Tokijo vasaros olimpines žaidynes varžyboms Belgrade rengusis Senegalo nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė jose gali ir nesudalyvauti. To priežastis – skaudi, bet banali; net keturi šios komandos nariai yra užsikrėtę koronavirusu ir šiuo metu priverstinai užstrigę Vokietijoje, kur turėjo žaisti kontrolines rungtynes su šios šalies pajėgiausiais krepšininkais.

Nors pranešimuose nedetalizuojama, kurie krepšinio delegacijos nariai yra infekuoti Covid-19 virusu, manoma, kad serga vienas personalo narys ir trys krepšininkai.

Didžiausia problema Senegalui šiuo metu – patekti į Belgrado „burbulą“. Kitos komandos jame užsidarė jau šį rytą, o senegaliečiai dar tebėra Vokietijoje. Ekipa galbūt galėtų pamėginti verstis be sergančių krepšininkų, tačiau neaišku, ar FIBA leis Senegalui pažeidinėti „burbulo“ taisykles ir į viešbutį atvykti gerokai vėliau, kai kitos ekipos jau dabar yra užsidariusios karantine.

Nors Senegalas ir nebuvo tarp favoritų patekti į olimpiadą Tokijuje Belgrado „burbule“, vis dėlto ši problema parodo, koks trapus yra rinktinių ir sporto gyvenimas šiomis dienomis ir vieno ar kelių žaidėjų infekacija greitai gali sujaukti bet kurios nacionalinės komandos kortas.

Lietuviškajame Kauno „burbule“ taipogi varžysis viena Afrikos ekipa – Afrikos krepšinio karaliene vadinama Angola.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts