Serbija toliau lieka be pralaimėjimų – susitvarkė ir su Italija

Dar vieną įtikinamą laimėjimą Pasaulio taurėje pasiekusi Serbijos rinktinė užsitikrino pirmąją vietą D grupėje. Be pralaimėjimų žengianti Aleksandro Džiordževičiaus vadovaujama ekipa 92:77 (28:23, 22:19, 20:15, 22:20) susitvarkė su Italijos krepšininkais.

Galingoji Serbija, kiekvieną kėlinį tik didino atotrūkį nuo savo varžovų iš Italijos ir pranoko juos daugelyje faktorių. Nors D. Gallinari pastangomis Italija ne kartą buvo priartėjusi prie serbų komandos, tačiau taip ir nepavyko rimčiau pasipriešinti.

SERBIJA: Bogdanas Bogdanovičius (5 rez. perd.) 31 tšk., Nikola Jokičius (6 atk. kam.) 15 tšk., Miroslavas Raduljica 12 tšk., Stefanas Jovičius (6 atk. kam.) 11 tšk., Bobanas Marjanovičius ir Vasilije Micičius po 6 tšk.

ITALIJA: Danilo Gallinari (8 atk. kam.) 26 tšk., Marco Belinelli 15 tšk., Danielis Hackettas 13 tšk., Alessandro Gentile 11 tšk., Luigi Datome ir Awudu Abassas po 5 tšk.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts