„Šiaulių“ ekipoje – koronaviruso atvejis

„Šiaulių" ekipą užpuolė virusas

LKL rungtyniaujantys „Šiauliai“ šeštadienį paskelbė apie koronaviruso atvejį ekipoje. Kas užsikrėtė koronavirusu – neskelbiama.

Užsikrėtęs komandos narys jokių ligos simptomų nejaučia, o teigiamas Covid-19 testas užfiksuotas papildomos patikros metu. Pirminis „Šiaulių“ komandos testavimas parodė neigiamus rezultatus.

Tuo tarpu šeštadienį turėjusios vykti rungtynės tarp „Šiaulių“ ir Kėdainių „Nevėžio-OPTIBET“ atidedamos, kaip ir sekančios Antano Sireikos treniruojamų vyrų rungtynės ateinančios savaitės viduryje su „Šiauliais“. Datos, į kurias nukeliamos šios rungtynės, bus paskelbtos artimiausiu metu.

Tuo tarpu visa „Šiaulių“ ekipa ir aptarnaujantis personalas izoliavosi pagal bendras specialistų rekomendacijas. Artimiausiu metu bus atliekami papildomi tyrimai, siekiant išsiaiškinti ar klubo aplinkoje nėra daugiau infekuotųjų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts