Statistika: kaip sunkiai S. Adamsas dirba dėl R. Westbrooko atkovotų kamuolių

NBA ir toliau stebina savo statistikos analizėmis ir toliau lepina statistikos mėgėjus. Šį kartą NBA pasidalino statistika, kurioje lyginami atkovoti kamuoliai ir atsitverti žmonės po netikslaus varžovų metimų.

Šį sezoną Oklahomos „Thunder“ ekipoje pagal atkovotus kamuolius pirmauja Russellas Westbrookas su 9,4, o antras žengia Stevenas Adamsas su 9,1. O būtent jų darbas dėl atkovotų kamuolių smarkiai skiriasi.

S. Adamsas atkovodamas kiek daugiau negu po 9 kamuolius, kiekvienose rungtynėse beveik po 12 kartų atsitveria savo žmogų ir šioje kategorijoje jis pirmauja visoje lygoje. Tuo metu R. Westbrookas būdamas ne taip jau toli nuo dviženklės atkovotų kamuolių ribos, savo žmogų atsitveria maždaug po kartą per rungtynes.

Tiesa, reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad S. Adamsui tenka dažniau atsitverti varžovų aukštaūgius, kadangi jie dažniau kovoja dėl kamuolių puolime. Kai R. Westbrooko ginamieji žmonės retai eina kovoti dėl kamuolio po netikslaus metimo.

3hxkLqm-1

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts