Stebinanti statistika: geriausias snaiperis šiame sezone – skrajojantis Aaronas Gordonas

Jei reikėtų spėti, kas yra taikliausias snaiperis šį sezoną, atspėti būtų itin sudėtinga. Į galvą turėtų ateiti tokios pavardės, kaip Stephenas Curry, Klay Thompsonsas, Kyle‘as Korveris ar dar daug kitų.

Užtruktų iki kol į galvą ateitų Aarono Gordono vardas, jeigu visai ateitų. Itin sprogstamu šuoliu ir išradingais dėjimais išsiskiriantis aukštaūgis kol kas yra taikliausias snaiperis NBA lygoje.

Jis meta 55,3% tikslumu (26/47). Antroje vietoje yra Nemanja Bjelica (53,3%, 16/30), o trečioje – C.J. McCollumas (52,2%, 36/69).

Ir net negalima teigti, kad A. Gordonas retai meta į krepšį ir todėl turi tokį gerą pataikymą. Krepšininkas vidutiniškai per rungtynes išmeta po 4,2 tritaškio ir pataiko po 2,3.

Iš dešimtuke esančių snaiperių dažniausiai atakuoja K. Thompsonas. Jis jau išmetė 102 tritaškius, pataikė 48 ir po 13 rungtynių turi 47,1% pataikymą.

„Žmonės niekada manęs nematė, kaip metiko. Prireiks laiko, kol pasikeis požiūris į mane, bet man tai nerūpi. Aš tiesiog žaidžiu ir jaučiuosi gerai ten. Žinau, kad galiu pelnyti taškus iš bet kur. Geras jausmas“, – kalbėjo A. Gordonas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts