Su sirgaliu susikivirčijęs Wesbrookas sulaukė piniginės baudos (VIDEO)

basketnews.lt

Jutos „Jazz“ komanda visam laikui uždraudė su Russellu Westbrooku susikivirčijusiam sirgaliui apsilankyti klubo rungtynėse.

„Mūsų rungtynėse nėra vietos asmeniniams išpuoliams ir nepagarbai“, – savo pranešime pabrėžė „Jazz“.

Tuo metu NBA Westbrookui už grasinimus ir nepriimtiną kalbą su sirgaliumi skyrė 25 tūkst. JAV dolerių.

Pirmadienio nakties rungtynėse Oklahomos „Thunder“ lyderis buvo užfiksuotas grasinantis žiūrovams, sėdintiems tribūnose.

„The Deseret News“ žurnalistas Ericas Woodyardas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė įrašą, kuriame Westbrookas užfiksuotas grasinantis žiūrovams.

„Pažadu tau. Manai juokauju? Prisiekiu Dievu – sudaužysiu tave. Tave ir tavo žmoną. Sudaužysiu“, – žiūrovui tribūnose šaukė Westbrookas. Išsireiškimas „sudaužysiu“ net neatspindi tikrosios žinutės – „Thunder“ lyderis čia panaudojo populiariausią anglų kalbos keiksmažodį.

Po dvikovos Westbrookas tikino, kad tokią jo reakciją iššaukė esą rasistinė sirgaliaus žinutė.

„Jaunas vyras ir jo žmona tribūnose liepė man „klauptis ant kelių, kaip kad esu įpratęs“. Man tai yra nepagarba. Manau, kad tai rasistiška ir nepagarbu“, – sakė Westbrookas.

„Jeigu galėčiau viską padaryti iš naujo, sakyčiau lygiai tą patį, – tęsė gynėjas. – Stovėčiau už save ir savo šeimą, savo žmoną, mamą ir tėtį. O dėl jo žmonos mušimo, aš niekada nesu pakėlęs rankos prieš moterį ir niekada nepakelsiu.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts